MUĞLA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0 505 493 39 29

SOSYAL FALİYETLER

Muğla Zirve Dağcılık

KİTAP KULÜBÜ BULUŞMASI 27.

- +

MUĞLA ZİRVE KİTAP KULÜBÜ BULUŞMASI

Muğla Zirve Dağcılık kitap kulübümüzün bu ayki kitabı,  Kerem EKSEN’e ait “ ÖLÜMDEN UZAK BİR YER ” romanı.

“Bir şeylerin olmasını bekliyor, bekliyor, olmayınca da oturup düşünmek istiyor, mesele nedir, neyi nasıl halletmek gerekir, derken önüne dimdik bir duvar çıkıyor, dokunmayı bile başaramadığı bir duvar, ne yapsın bilemiyor. İyice kararıyor Sait: Umduğum bu değildi. Çocuğum mutluluk getirecek diyordum ama öyle olmadı; fazlasını getirdi, sonra da mutluluğu aldı.”

Sait ve Ömür çiftinin hayatı, merkezinde oğulları Yusuf’un yer aldığı ve yalnızca kendilerinin şahit olduğu inanılmaz bir olayın ardından kökünden değişir. Sonrasında, gündelik hayat tüm tekdüzeliğiyle sürüp giderken Sait’in içinde bir huzursuzluk büyümeye, oğlu ve karısıyla ilişkisine koyu bir gölge düşürmeye başlar. Yıllar geçtikçe Sait’le Yusuf’un ilişkisi hayaller, beklentiler, korkular ve hayal kırıklıklarının arasında akan, ölümün sürekli olarak kendini hatırlattığı bir hikâyeye dönüşür.

Buradayız ve Uyku Krallığı’yla tanıdığımız Kerem Eksen, üçüncü romanında baba oğul ilişkisi, aile, inanç ve ölüm üzerine benzersiz bir hikâye anlatıyor. Ölümden Uzak Bir Yer, “dünyanın ucundan kırpılmasının”, açılan uçurumun bir tarafında yalnız başına kalmanın romanı

Önemli…

* Kitabı okuyarak gelenlerin katılımı kabul edilir.

TOPLANMA TARİHİ:  28 Mayıs   2024 Salı – Saat gurupta bildirilecek.

Katılacak olanların 27 Mayıs 2024 tarihinde katılım durumunu 0507 820 7601

 nolu telefona whatsap veya arayarak bildirmeleri gerekir.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.